Шановні батьки! 

У нашому центрі встановлені певні правила, щоб зробити перебування дітей (та супроводжуючих)  максимально комфортним. 

Підписання договору про прийом дитини означає, що ви згодні з нашими правилами відвідування і готові їх виконувати. 

  

Правила відвідування ПНЗ «Кудрявський».

1.Навчальний рік починається 1 вересня та триває по 30 червня поточного року.ПНЗ «Кудрявський» працює з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 18.30. Вихідні дні: субота, неділя та святкові дні, встановлені законодавством України.

2. Директор Закладу приймає батьків чи їх довірених осіб за попереднім записом у адміністратора Закладу.

3. Батьки чи їх довірені особи повинні приводити і забирати дітей згідно режиму навчального закладу. З 18.30 не дозволяється батькам чи їх довіреним особам знаходитися на території ПНЗ, за винятком батьків дітей чергової групи.

4. Якщо, з поважних причин, батьки чи їх довірені особи не змогли забрати дитину вчасно з закладу, з 18.30 дитина автоматично переходить до платної чергової групи. Чергова група функціонує з 18.30 до 20.00.

5. З моменту передачі дитини батькам, довіреним особам, ПНЗ «Кудрявський» не несе відповідальність за життя та здоров’я дитини.

6. Батьки повинні повідомити адміністрацію закладу в письмовій формі про наявність у дитини особливостей організму (алергії), що вимагають особливого поводження.

7. Якщо під час ранкового прийому у Закладі у дитини виявлено ознаки хвороби (сип, розчос, загноєння очей, і т.п.), нездуження (хворе горло, слинотеча та інше), тілесні ушкодження ( синці, гулі тощо) – дитина не допускаєтся до закладу, а батькам рекомендують звернутися з дитиною за до медичного закладу.

8. У випадку систематичного невідвідування дитиною занять, передбачених розкладом, ПНЗ «Кудрявський» знімає з себе відповідальність за якість її підготовки.

9. Батьки повинні приводити до Закладу здорову дитину. Якщо дитина відсутня більше 3-х днів, батьки зобов’язані надати довідку від лікаря.

10. Всі діти після літніх канікул повертаються до закладу з довідкою від лікаря про стан здоров’я, епідоточення та довідкою на ентеробіоз.

11. Щоб уникнути можливих випадків травматизму, батькам та їх довіреним особам, слід звільняти кишені одягу їх дітей від будь-яких твердих та гострих, вогненебезпечних та токсичних, колючих та ріжучих речей, а також інших небезпечних для життя і здоров’я предметів.

12. Заборонено одягати на дітей прикраси, ланцюжки, оскільки все це може загрожувати життю і здоров’ю дітей під час перебування в закладі.

13. З метою попередження харчових отруєнь та алергічних реакцій у дітей, не дозволяється приносити продукти харчування та напої.

14. Приносити лікувальні засоби в заклад забороняється

15. Для успішної адаптації дітей до дошкільного закладу протягом перших двох тижнів відвідування для вікової групи дітей 3-4 роки встановлено індивідуальний графік відвідування.

16. Дитина, при відвідуванні ПНЗ «Кудрявський», повинна бути в охайному вигляді:

17. На вулиці дитина має перебувати в одязі, який не заважає активному руху дитини, а також легко просушується.

18. Перед прибуттям дитини до закладу перевірити і зав'язати шнурки, перевірити, щоб ніякі інші частини одягу (шарф, пояс, волосся і т.п.) не могли зачепитись за щось і призвести до небезпечних ситуацій.

19. Адміністрація закладу не несе відповідальності за такі речі дітей, як: за мобільні телефони, гаманці, ювелірні прикраси та інші коштовні речі.

20. Фото та відео зйомки в приміщеннях та на території Закладу без узгодження з адміністрацією заборонені.

З повагою, адміністрація.

Отримайте безкоштовну консультацію

Для швидкого зв'язку, зателефонуйте нам прямо зараз! тел:

(067) 225 10 64

Або натисніть на кнопку "Зворотній дзвінок, введіть свої дані і ми вам передзвонимо та з радістю надамо інформацію.