Сьогодні вихованці дитячого садка «Кудрявський» знайомилися зі шкільним життям! Ми завітали до Ukrainian Global School та відвідали кілька уроків. Перший день у школі видався насиченим! Урок фізкультури проходив на справжньому скалодромі, а на занятті «Наука та технології» малюки спостерігали за дослідами. До речі, з цього року у дитячому садку «Кудрявський» у програмі старших груп з’явилося нове заняття - «Наука». На занятті діти вивчають природні явища на простих та зрозумілих прикладах. Додатково наші вихованці будуть відвідувати шкільну наукову лабораторію Ukrainian Global School щомісяця. Наступного року учні старших груп «Кудрявського» підуть до школи. Спільна програма з Ukrainian Global School, завдяки якій діти крок за кроком знайомляться з шкільним життям, допоможе нашим вихованцям швидко адаптуватися у школі.