Сьогодні «Кудрявський» вітав особливих гостей – партнерів з Reali Haifa School. Під час минулого візиту до Ізраїлю наших вихователей зацікавили програми з лідерства, викладання природознавства, використання STEM-підходу та організація простору для розваг та навчання. Гості були приємно вражені, коли побачили на якому рівні в садку впровадили їхній досвід. Майстер-класи ізраїльських колег стали корисними для педагогів та цікавими для малюків. Особливо діти захопилися новим форматом «Природознавства», що передбачає не тільки вивчення навколишнього світу, а і турботу про нього. На занятті дітлахи садили рослини, про які тепер будуть піклуватися. Ми вкотре переконалися, що комунікація – запорука успіху. Методисти пояснювали кожен етап роботи: що відбувається, яка мета та якого результату чекати. Це допомогло ще більше зацікавити дітей. В свою чергу, ми познайомили колег з нашими арт-програмами, музичними, хореографічними заняттями, авторською методикою «Кудрявського» викладання англійської дітям.