Підготовка ялинкових кульок на фестивалі Мамаслет

16 грудня в ТРЦ Атмосфера наш Дитячий садок «Кудрявський» разом з Мамаслёт взяв участь у чудовому святі Мамаслет наряжает елку!

Майстер-класи від ізраїльських колег-партнерів з Reali Haifa School

Сьогодні «Кудрявський» вітав особливих гостей – партнерів з Reali Haifa School.

Перше знайомство зі шкільним життям в Ukrainian Global School

Сьогодні вихованці дитячого садка «Кудрявський» знайомилися зі шкільним життям! Ми завітали до Ukrainian Global School та відвідали кілька уроків.

Мандруємо світом разом з Кудрявським

Кожного дня нові відкриття: знайомимо дітей з традиціями, природою, музикою різних країн та континентів. Малюки створюють костюми, прикраси, самостійно готують смачні страви. Також ми влаштовували відео-мандрівки для наших допитливих шукачів пригод.

Змагання з джиу-джитсу в «Кудрявському»

Нарешті у «Кудрявському» відбулися довгоочікувані змагання з джиу-джитсу! Наші малюки ретельно готувались день за днем, щоб продемонструвати мистецтво нападу та оборони.

Розважально-пізнавальний ярмарок в Fairmont Grand Hotel Kyiv

20 квітня наш Дитячий садок «Кудрявський» разом з Fairmont Grand Hotel Kyiv організував дивовижний захід – Дитячий розважально-пізнавальний ярмарок!

Осінь

Осінь — прекрасна пора року, котра дарує нам безліч можливостей для творчості.

Лише погляньте, які вироби створюють вихованцы «Кудрявського»!

Таланти наших дітей та увага з боку вчителів створили такі чудові, барвисті творіння.

День Народження «Кудрявського». Нам 5 років!

«Кудрявський» 9 вересня 2014 г. святкував День Народження — 5 років!

Так мало й так багато одночасно!
За цей час було стільки барвистих та яскравих миттєвостей, а буде ще більше. Адже діти - наше головне надбання!